ANASAYFA


     KAGIT KESME MAKİNESİ

   
Ürün Kodu : 920D-10
Fiyat : 21000 USD (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
TEK EKSANTRİKLİ HİDROLİK VE WHELL SİSTEMLİ TAM DONNAIMLI PROGRAMLI TUCH EKRANA SAHIP KAGIT KESME MAKİNESİ 920 MM
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
1. Bilgisayar: Servo motorlu, bilgisayar kontrol sistemi ile donatılmıştır. Bilgisayarda aşağıdaki unsurlar vardır: germe girişi için uyarı, kendine has malfuctions teşhis eder ve yanlış kodlamayı görüntüler. Her biri 999 kesme verisini saklayabilen 500 program vardır.
2. otomatik: işlemi yarı otomatik ve otomatik arasında değiştirebilirsiniz.
3. Tek Hidrolik Cihazı ve çift solucan dişli: hidrolik sistemi Almanya ileri teknoloji benimser. Birleştirilmiş hidrolik valf ile donatılan bu, hidrolik cihazı büyük ölçüde onaylar. Hidrolik cihaz CE sertifikasına sahiptir.
4. Çifte Kılavuz Aygıt: kağıt iticisi, makinenin kullanım ömrünü uzatabilir ve yüksek hızlı kağıt sunumuna katlanabilen çiftli doğrusal kılavuz ve silindir bilyalı vidayı uygular.
5. Çift kol: İki kollu kağıt kelepçesini tutar, kağıt kelepçesi daha dengeli basacaktır. 6. Fotoğraf hücresi: bir fotoğraf hücresi güvenlik koruma cihazı ile donatılmıştır.
7. Çalışma tezgahı krom muamele ve hava incisi: çalışma masası ve yan tahta yüzeyi, makinenin hassasiyetini ve kalitesini artırmak için tümüyle krom muamelesine tabi tutulmuştur. Havalı pompa ile iş masasının hava incisi vardır. Kullanıcılara, ağır kağıdı kolayca taşımak için yardım eder. .
8. Kesme denetleyicisi: kullanıcı elinin her ikisi de makineyi çalıştırır. Bir kerede kağıt kesebilir.
9. Güvenlik uyarısı & Cam kapakları: makine CE sertifikasını geçti. Tüm emniyet uyarısı ve yön işareti, kullanıcının dikkatine güvenli bir şekilde bakmak için kullanılır ve zamanla koruma ve bakım yapar.
10. Ana elektrikli cihaz Almanya'dan ithal ediliyor,
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret560673
Takvim
Hava Durumu
Saat